#1 2006-05-05 12:09:53

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

LEDNICA 2006

Cześć Ludki!

Mam nadzieję, ze wszyscy zobaczymy się na tegorocznej Lednicy, co? Tym razem odbędzie się 3 czerwca.

Mam również nadzieję, że NASZA KOCHANA MŁODZIEŻ z DM nie pojedzie tam w celu obijania się  Mamy do rozdysponowania trochę miejsc w namiotach recepcji. Praca - sama przyjemność - spotkanie masy uśmiechniętych ludzi, dach nad głową chroniący przed deszczem/ słońcem, brak monotonii, masa zabawy i satysfakcji!!!

Dajcie znać, czy dacie sie namówić (trzeba wcześniej się zdeklarować)

dla Wszystkich!


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#2 2006-05-08 00:04:54

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

To ja jeszcze dodam, że Ci, którzy są jeszcze chętni do pracy MUSZĄ się zgłosić do 14. 05 (najlepiej do mnie). Tego dnia wieczorkiem mamy spotkanko "recepcjonistów", gdzie trzeba daj ksero swojego dowodu osobistego.

Praca w recepcji: 8-17h (około)
Wyjazd - ok 6 rano - transport - będzie nam dany (najprawdopodobniej gratis)

Jak będzie? FAJNIE będzie! ))


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#3 2006-06-05 22:28:44

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

no i już PO Lednicy. Nasza mała grupka ładnie spisała się w recepcjach. Chyba możemy być z siebie zadowoleni. Pracy było sporo, ale co to dla nas O godz. za pięć trzecia przeszliśmy przez Rybę. Nic nie szkodzi, że w deszczu

Jakie są Wasze odczucia po tym spotkaniu? Ja mogłabym znaleźć zarówno jego plusy jaki i, niestety, minusy. Oto one:

+ piękna (za dnia ) pogoda dała się odczuć na opalonych ramionach
+ jak zawsze uśmiechnięte tłumy ludzi
+ autentyczny, zakażny entuzjazm jakiejś części przybyłych
+ Msza bardzo piękna, duże zaangażowanie setek kapłanów,
+ ciepło i serdeczność naszej ekipy (dziękuję Wam Wszystkim, kóryz byliście w moim otoczeniu, że pomogliście mi przeżyć ten dzień w sposób wyjątkowy! Kaasiaczku, Michu, Róż, Daguś, Padre, Martyna, Jadziu (....) DZIĘKI WIELKIE!!!)

- Organizacja pracy nie była zatysfakcjonująca,
- osoby "informujące" tak do końca nie były dobrze poinformowane,
- Nagłośnienie w dalszych sektorach było fatalne - dopiero podczas 3 stacji Drogi Krzyżowej usłyszeliśmy, że trwa Droga... Koronki w recepcji nie słyszeliśmy prawie wcale,
- sama droga krzyżowa nie miała nic wspólnego z Drogą Krzyżową. Składała się z podziękowań i chyba niczego poza tym.
- przez kilka godzin przechodzenia przez Rybę najczęściej słyszanymi słowami były prośby o pozostawienie porządku. Myślę, ze w takiej chwili można mówić o wielu innych, głębszych rzeczach, niż o śmieciach (porządek porządkiem, ale na świcie istnieją też inne tematy!)


co powiecie??


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#4 2006-06-06 19:42:51

DIEGO:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-12
Posty: 59
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

No cóż tylko pozazdrościć, tak wspaniałej uroczystości:)
Zobaczymy jak będzie za rok:)

Offline

 

#5 2006-06-06 19:44:24

DIEGO:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-12
Posty: 59
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

A co do deszczu dodał pewnie tylko uroku całemu spotkaniu
jaka szkoda że mnie tam niebyło:

Offline

 

#6 2006-06-06 20:02:25

Różowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-04-27
Posty: 24
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

Tak nasza praca w RECEPCJI była piekna wraz z paniami "bankowcami"

Słoneczko świeciło nam cały dzień i z usmiechem na ustach przyjmowalismy kazdego pielgrzyma. Mało istotne , że w nocy zaczeło padac . jednak i to nas nie przestraszyło, cierpliwie czekalismy aby przekroczyć próg BRAMY RYBY.

Tak Majeczko zgadza sie. Nalezą sie wielkie podziekowania dla tych którzy byli w naszym otoczeniu. To dzieki NIM było tyle radosci i na naszych ustach goscił usmiech.

Nie bede sie powtarzała odnosnie minusów. Jednak sporo rzeczy znalazło by sie które wymagały by poprawy.

Co do plusów: dziekuje Majeczce, że zacheciła mnie do popracowania w recepcji, ha:) nie popsuł sie ani autobus, ani pociag:) HURA , i oczywiscie kolejny plusik to spotkanie wielu wspaniałych ludzi szczególnie tych znajomych.

Pozdrawiam Was goraco
PAPAPAPAPAPAPAPAPA

Offline

 

#7 2006-06-07 11:33:35

Aramgad

Użytkownik

1005586
Zarejestrowany: 2006-04-30
Posty: 40
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

Recepcja - naprawdę fajnie:) Majuś dzięki za namówienie
Dzięki także dla reszty ekipy z 4!

A i potem było całkiem sympatycznie: najważniejsze, że pomimo tego późniejszego zimna i odrobiny deszczu nie straciliśmy humoru i potrafiliśmy przeżyć RAZEM to spotkanie, skupiając się zarówno na Eucharystii, jak i wspólnej zabawie!

Z minusami się absolutnie zgadzam i chyba na przyszłość o. Góra powinien pomyśleć o sposobie na odzyskanie kontaktu z końcowymi sektorami.
Poza tym nie wiem czy dlatego że byliśmy na tyłach czy tak inaczej było teraz, ale bardziej rzuciły mi się w oczy osoby, które przybyły niczym na piknik. Znajomi, którzy byli w innych sektorach podsumowali, że w tym roku jacyś "dziwni" ludzie byli dookoła nich.


Pozdrowienia

Dagmara

Offline

 

#8 2006-06-08 14:11:03

Kasiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

Ja również dziękuje za wspólną prace w naszej FAJNEJ 4 ... myśle,że od początku do końca spisaliśmy sie na medal. A jak sprawnie poszło nam składanie namiotu ...... niektórzy chyba nam troche zazdrościli tej naszej wzorowej organizacji... że robili hałas o nic... Nie będe sie rozpisywac o plusach i minusach, bo zgadzam sie z Wami... Ogólnie FAJNIE było, ekipa pod przywództwem Różowej Łapy dzielnie przemaszerowała przez RYBE...

      pozdrawiam wszystkich i do szybkiego zobaczenia
                   
                        kasia 

Offline

 

#9 2006-06-08 14:19:18

Kasiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

....P.S.  Zapomniałam napisać ,że zbieram zamówienia na płytki z fotkami i filmikami.... jest tego cała masa... jak zwykle paparazzi był wszędzie...    ( prawie jak czerwone włoski...)

                            kasia

Offline

 

#10 2006-06-08 17:18:59

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

no ja, jako ta czerwonowłosna na pewno zamawiam taką płytkę


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#11 2006-06-08 20:30:56

Aramgad

Użytkownik

1005586
Zarejestrowany: 2006-04-30
Posty: 40
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

Super, też jestem chętna na płytkę
A Naszą "czerwonowłosą" uwieczniło w swej galerii nawet Radio Emaus...


Pozdrowienia

Dagmara

Offline

 

#12 2006-06-08 21:39:38

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

Co do plusów:nie popsuł sie ani autobus, ani pociag:)

jażke ja mogłam zapomnieć o tak ważnym i pozytywnym elemencie naszego wyjazdu! Różowa... powiedz.. dlaczego tym razem niczego nie popsułaś? Wyrzuty sumienia, czy po prostu - dobry dzień??

Dzięki!



A co do deszczu dodał pewnie tylko uroku całemu spotkaniu

no cóż, rzeczywiście, dzięki temu, ze padał deszcz, stworzyliśmy śliczny kokonik, w kórym było tak przytulnie


Ogólnie FAJNIE było, ekipa pod przywództwem  Różowej Łapy  dzielnie przemaszerowała przez RYBE...

co my byśmy zrobili bez naszej Wielkiej Różowej łapy....


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#13 2006-06-08 22:27:20

Różowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-04-27
Posty: 24
Punktów :   

Re: LEDNICA 2006

Droga Kasieńko ja równiez poprosze płytke:)):

Pozdrawiam wszystkich bardzo goraco

Trzymajcie sie.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ngamecool.pun.pl www.lightning.pun.pl www.xcore.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.1czs2.pun.pl