#1 2007-02-01 15:39:02

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

III MARATON BIBLIJNY

http://www.dm.archpoznan.org.pl/1.jpg



ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO PRZYJŚCIA, POSŁUCHANIA LUB/I PRZECZYTANIA

pozdrawiam
Daria

Offline

 

#2 2007-03-07 06:32:37

nadzieja_jest

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-07-31
Posty: 1
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

Kochana młodzieży. Refleksje na temat maratonu biblijnego napiszę wieczorem. Pozdrawiam.
To oczywiście napisałem pod wieczór nie rano ale  dnia 09.03.2007 r.  Od niedzieli uczestniczę w każdej parafii podczas czytania maratonu biblijnego i jest wspaniale, oprócz tego, że niestety na Os. Zwycięstwa było troszkę za zimno. Ale oczywiście słowo Boże rozgrzało moje serce. Oczywiście, w dzień kobiet było cudownie, poniewaz też czytałem fragment pisma św. Będę jeszcze czytał fragment apokalipsy, w ostatni dzień w naszej parafii, ale mam nadzieję, że się nie przestraszycie. Bądźcie dzielni i wytrwali jak to widzę każdego dnia.

Ostatnio edytowany przez nadzieja_jest (2007-03-09 20:29:50)

Offline

 

#3 2007-03-12 20:35:16

Pszczoła

Użytkownik

8790293
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 71
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

a więc, sława Naszego Maratonu doprowadziła nawet do powstanie artykułu na wikipedii:)
podaję linka zaciekawionym:):

http://pl.wikipedia.org/wiki/Maraton_biblijny


"Dorosnę dopiero wtedy, kiedy naprawdę będę na to gotowy " [ narazie mam Jana ]

Offline

 

#4 2007-03-12 20:42:00

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

proponuję pomóc w jego edycji, żeby ludzie dowiedzieli co robimy, czym jest Maraton Biblijny. Trzeba zachęcić ludziska do czytania Pisma Świętego

Michał dzięki za inicjatywę

pozdrawiam Daria

Offline

 

#5 2007-03-19 13:11:02

Aramgad

Użytkownik

1005586
Zarejestrowany: 2006-04-30
Posty: 40
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

Coby nam tylko nie usunęli tego hasełka. Bo jakoś sporo osób nie czuje tego, co my... Najbardziej w dyskusji podoba mi się to hasło, że maraton zacznie spełniać wymogi encyklopedyczności, jak wejdzie do 200-300 parafii... No to jeszcze ładnych kilka lat...


Pozdrowienia

Dagmara

Offline

 

#6 2007-03-19 17:37:46

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

Trochę nie związane z wikipedią. CZY KTOŚ KTO BYŁ W MO NA MARATONIE MÓGŁBY NAPISAĆ PARĘ SŁÓW SPRAWOZDANIA NA NASZĄ WWW?? please

Offline

 

#7 2007-03-19 20:09:35

Kasiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

Kochani, a wiecie co...???
Tak się właśnie zorientowałam, że na naszym sobotnim sztabowym spotkaniu nie zrobiliśmy sobie pamiątkowej GRUPOWEJ fotki... co za niedopatrzenie !!! Z pierwszego MB mamy foto przy ambonce ze sławetną linijką , z drugiego foto z Dagą w roli głównej:P: ... a z tego roku???? 
Koniecznie trzeba nadrobić tą zaległość... jakieś kolejne spotkanko... co Wy na to...??? Michu może na pamiętnej górce na Wichrowym Wzgórzu ... tam na pewno sztab prezentowałby sie godnie!!! Oczywiście z PINOKIEM w tle...

Pozdrawiam wszystkich DM-owców, SZTAB-owców szczególnie

                        kasiak

P.S. oglądajcie w środę 21.03 o godz. 19:15 program ŹRÓDŁO na TVP3 ... oczywiście będzie o Maratonie ... pamiętna sobota u OBLADI... zobaczymy co zostało z 4 godz. kręcenia ...

Offline

 

#8 2007-03-19 21:25:28

Pszczoła

Użytkownik

8790293
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 71
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

Ja uważam ze górka the best:)
tylko nie kazdy wie co oznacza ta górka więc przesyłam przykładowe zdjęcia jedna z fajniejszych z tamtego dnia:)

http://i144.photobucket.com/albums/r191/pszczola_photo/skok2.jpg


"Dorosnę dopiero wtedy, kiedy naprawdę będę na to gotowy " [ narazie mam Jana ]

Offline

 

#9 2007-03-19 21:35:13

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

to ja jeszcze dodam, że poprzednie Źródło było poświęcone ... "Pinokio Brothers" można sobie ściągnąć ze stronki tvp poznań

pozdrawiam

Offline

 

#10 2007-03-22 14:08:38

Aramgad

Użytkownik

1005586
Zarejestrowany: 2006-04-30
Posty: 40
Punktów :   

Re: III MARATON BIBLIJNY

Obejrzałam sobie wczoraj Źródło, które miało być o naszym Maratonie, faktycznie jest o
Biblii-księdze wszystkich ludzi, widać trochę migawek z soboty jak ludzie czytają i swoje "5 minut" ma Padre. Może na V MB dozekamy się całego programu...

Natomiast lookając w stronę ekipy z Ciechanowa - można sobie posłuchać programu radiowego (cbyba z wtorku) Przesłuchanie na śniadanie czyli o CMB. Moje spostrzeżenia wynikające z konfrontacji, tego co mówią, z tym co opowiadał Padre w sobotę:

- pada hasło o "dużej liczbie zgłoszeń", podczas, gdy w niedzielę chłopak, który się tam wypowiada, pisał mi na gg, że idzie bardzo słabo z uczestnikami tzn. że mają 40 osób chętnych i może dojadą jakieś 4 autokary z okolicznych wiosek, poza tym mieli iść do szkół i parafii. Widać zachęcili skutecznie, choć też nie wiem, co rozumieją pod dużą ilością zgłoszeń...

- na koniec mowa jest, że odbędzie się "w okolicach parafii farnej" więc chyba zdalis obie sprawę, że ciężko będzie przeprowadzić go w centralnym kościele miasta.

- zastanawia mnie dlaczego zapisy są tylko do 9 kwietnia... a maraton trwa od 17-21 czerwca. Przecież część osób może zapomnieć przez te 2 miesiące że czyta, a część się wycofa, bo ciężko jest komuś powiedzieć, co będzie wtedy robił... No i widać są bardzo pewni, że do tego 9 kwietnia uzbierają wszystkich. Hmm ciekawie...

- no i św. Hieronim "Pany!" bo znów jest "Nieznajomość Pisma Świętego jest nieznajomością Chrystusa"...


Pozdrowienia

Dagmara

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lightning.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.ngamecool.pun.pl www.ghostrider.pun.pl www.1czs2.pun.pl