#16 2006-07-31 18:41:14

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Nareszcie wróciliście! Smutno tu było bez Was! Wszędzie dobrze, ale wdomu - powiedzcie - najlepiej, co?! Ja wiem, ze z wielką chęcią wrócilibyście do TZ.. no ale to może już za rok! Tymczasem - cieszę się, ze wróciliście cali, zdrowi, wypoczęci i opaleni! Czekamy na niekończące się opisy! A teraz - dobranoc :PPP


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#17 2006-08-04 17:17:21

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Ok, chyba czas na jakiś konkretniejszy opisik

To ja zajmę się Taize:

W tym roku było mnie wszędzie pełno, bo za sprawą brata Marka trafiłam do Welcome-u i w ciągu tygodnia, rano byłam sobie na wprowadzeniu biblijnym, a po południu przeganiałam ludki na wprowadzenie biblijne . Niemniej nie brakowało mi czasu na modlitwę i rozważania, bo przecież to był główny cel naszej podróży...
Obowiązkowym punktem było odwiedzenie grobu brata Roger'a i modlitwa w małym kościółku. Jest on najwspanialszym miejsem na wyciszenie, przemyślenie pewnych spraw. Właśnie tej ciszy brakuje mi w codziennym życiu. Bardzo chciałabym, żeby gdzieś w Poznaniu było takiem miejsce gdzie panowałaby tak cisza.

Byłam na wprowadzeniu biblijnym dla "ludzi pracujących" i trafiłam na grupkę fantastycznych ludzi, z którymi dzieliliśmy się naszymi spostrzeżeniami na temat naszej wiary. Wspaniałe było to, że nie ograniczaliśmy się jedynie do pomocniczych pytań z kartki, ale rozwijaliśmy znacznie bardziej naszą dyskusję. W pewnym momencie zaczęliśmy dzielić się naszymi przemyśleniami dotyczącymi śmierci i pogrzebu brata Roger'a, wśród nas była Emilie ze Szwecji, która tego feralnego wieczoru była w Taize, ale z jakiś przyczyn spóźniła się na modlitwę i dotarła do kościoła już po całym zdarzeniu. Trudno teraz przytaczać całą jej wypowiedź, ale jej wrażenia były niesamowite. Przede wszystkim opowiadała o zadumie, dziękczynieniu za życie brata Roger'a i spokoju jaki wówczas panował.

Czasami zdarzało sie nam również zboczyć zupełnie z religijnego wymiaru naszych rozmów i np. wspólnie z Michałem i Sławkiem uczyliśmy Holenderkę Eveline wymówić "nie umieraj dżdżownico".

Generalnie podczas pobytu w Taize mieliśmy śliczną i uffff upalną na maxa pogodę... z wyjątkiem drobnej nawałnicy, dzięki której czterech facetów z naszej grupy przekonało się, że z namiotu można również zrobić latawiec ;P. Odlot totalny :] Nasz namiot również nie gwarantował suchego przeżycia deszczyku w związku z tym, razem z facetmi przenieśliśmy się na jedną noc do wojskowego namiotu zamieszkanego już przez Portugalczyków (a konkretniej Portugalki + 1 Portugalczyk) + Dagmarę i Kasię. Generalnie było sympatycznie... okolicznościowo śpiewaliśmy sobie "W lekkim powiewie..." , "Twoja miłośc jak ciepły deszcz...", "Boża miłość jak rzeka..." itp. i było nam bardzo wesoło.

OK, to na tyle z mojej strony... Czekam na wasze wrażenia.
Ja wyjazd uważam za niezwykle owocny przede wszystkim duchowo, ale i cieleśnie - opaliłam się

pozdrawiam

Offline

 

#18 2006-08-04 17:40:35

Pszczoła

Użytkownik

8790293
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 71
Punktów :   

Re: wakacje 2006

TA zgadzam się chcociaż kto był ten wie że zwykłe słowa nie są wtanie opisać tego

CDN...jadę gostynia


"Dorosnę dopiero wtedy, kiedy naprawdę będę na to gotowy " [ narazie mam Jana ]

Offline

 

#19 2006-08-05 22:20:46

Różowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-04-27
Posty: 24
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Gostyń. Prewnie teraz jeszcze ogladaja tam film, gdyz pogoda pokrzyzowała plany zwiazane z ogniskiem.Byłam w tym cudownym miejscu kilka dni i było naprawde wesoło. Jednak obowiazki wzywaja i jutro czas do pracy.

Jednak Ci którzy nie pojechali niech załuja)
Wiecej szczegółów o Gostyniu w póxniejszym terminie::

Pozdrawiam

Offline

 

#20 2006-08-06 18:33:16

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Gostyń Gostyń Gostyń... !

Niech żałuje ten, kto nie był! 5 ostatnich dni było naprawdę cudowne!
Około siedemdziesiątka młodych osób z diecezji poznańskiej spotkało się na Świętej Górze, żeby wspólnie poznawać radość nawrócenia. Była masa świetnej zabawy (dzięki Pędzel, Siwy, Piotr!), ciekawe konferencje (brawo dla Księży Marka, Dariusza i Roberta oraz dla Człowieka Sukcesu i Pędzela), przepiękne modlitwy (kochana Zosieńko! ), cudowne Msze Święte (Panie Jezu! Jesteś WIELKI!)... Dziękuję Księżom Filipinom i Siostrom Służebniczkom za gościnę, ekipie grająco-śpiewającej za wprowadzania wspaniałego klimatu, każdemu z uczestników - za jego obecność, uśmiech i tak wielki zapał do działania (przedstawienia były genialne!). Dziękuję dziękuję dziękuję!

Co robicie za rok mniej wiecej o tej samej porze...?  )))))


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#21 2006-08-07 17:32:45

Kasiak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-01
Posty: 19
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Gostyń.......     

Cudowne miejsce........     

A co robie za rok ? ............     

W I A D O M O . . . . . !!!!!!!!


                          kasia

Offline

 

#22 2006-08-08 19:39:17

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Heja ludki

nie powiem, ale mam do Was sprawę. W zasadzie do tych, którzy biorą (brali) udział w którymkolwiek wyjeździe. Poproszę o sprawozdanie, jakiś opis, wrażenia, coś w tym stylu na naszą www. Póki mam trochę czasu to bawię się w aktualizacje, ale ja nie mam daru do pisania ładnych ciekawych tekstow więc na mnie nie liczcie. Stąd prośba o tekściki + zdjęcia (sztuk 35) do galerii.

pozdrawiam


_____________________________________________________________________________________________

Hej wszystkim

zbieram fotki na płytkę (ew.płytki) ze zdjęciami z naszego wyjazdu (Bawaria ) więc kto może niech przekazuje co ma w jakiekolwiek sposób P ja to wszystko ładnie posegreguję i wypalę na płytce P. Pewnie w okolicy października odbędzie się jakieś spotkanko powyjazdowe to sobie wspólnie pooglądamy. Niestety nie udało mi się pozbierać waszych maili w autokarze, więc proszę ładnie o napisanie do mnie, nawet jeśli nie mieliście aparatu i nie robiliście zdjęć, bo pewnie mailem będę zbierała zamówienia na gotową płytkę P i przekazywała inne inf.

pozdrawiam życzę udanej końcówki wakacji

(mój e-mail: daria_ogrodowska(małpa)op.pl)

Ostatnio edytowany przez Daria (2006-08-27 16:34:09)

Offline

 

#23 2006-09-03 20:23:38

Różowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-04-27
Posty: 24
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Tak i nadszedł koniec wspaniałych wakacji. Wszystkim , którzy już jutro                 powędruja  do szkoły zyczę wielkiego eztuzjazmu . Pozdrawiam także, tych którzy pracują, albo juz nie pracują:), no i nie zapominam o studentach, którym został jeszcze miesiac wakacji:)

                     W takim razie do zobaczenia 16 wrzesnia na Diecezjalnych Dniach Młodzieży

                                         

                                                               Pozdrawiam

                                                                     

Offline

 

#24 2006-09-03 22:33:24

Justysia

Użytkownik

2204786
Skąd: Poznań!
Zarejestrowany: 2006-05-06
Posty: 25
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Tak, a ja zyczę wszystkim duuuuuuuuuuuuuuzo wytrwalosci, bo i mnie samej sie przyda, w tym roku..

POZDRAWIAM gorąco

Offline

 

#25 2006-09-04 10:08:34

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: wakacje 2006

W takim razie do zobaczenia 16 wrzesnia na Diecezjalnych Dniach Młodzieży

no moze nie na DDM, ale na Święcie Młodych , ale tak, Róż, do zobaczenia własnie tam )

A skoro juz ten temat zostal rozpoczety - zapraszam Wszystkich chetnych do wspolpracy przy tym świecie. Pracy jest, jak zawsze mnostwo.

Spotkanie organizacyjne: sroda 6 wrzesnia, godz. 19. parafia Sw. Rodziny - oczywiscie Poznan


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#26 2006-09-12 11:37:56

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: wakacje 2006

Heja ludki

coś widzę że się wakacyjnie rozleniwiliście. Nie chce wam się nawet dokarmiać naszego forum.

Co jest grane co?? Jazda do roboty nadrabiać mi tu zaległości

pozdrawiam

Offline

 

#27 2006-09-12 19:27:25

Pszczoła

Użytkownik

8790293
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 71
Punktów :   

Re: wakacje 2006

jedyna co na mysl eraz mi przychodzi to wielkie:

HEHE!!!!!



"Dorosnę dopiero wtedy, kiedy naprawdę będę na to gotowy " [ narazie mam Jana ]

Offline

 

#28 2006-09-12 20:30:03

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: wakacje 2006

nie powiem, to było bardzo elokwentne

Michał gratuluję tak ambitnego posta po prostu mnie zagięło

pozdrawiam

Offline

 

#29 2006-09-13 08:03:04

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Re: wakacje 2006

a mnie sie podoba.. jest taki... pozytywny

Dzięki za dawkę radości


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#30 2006-10-04 10:47:59

DIEGO:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-12
Posty: 59
Punktów :   

Re: wakacje 2006

... wakacje ,i już po nich:)
a wiecie jak jest pięknie w Szwecji:) Kto jeszcze nie był to gorąco polecam
było wspaniale:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kingsajzforum.pun.pl www.ghostrider.pun.pl www.ngamecool.pun.pl www.lightning.pun.pl www.xcore.pun.pl