#1 2006-09-18 21:13:07

Takanohana

Moderator

1432275
Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 68
Punktów :   

Święto Młodych

Nie wiem jak Wam, ale mnie to co działo się 15 i 16 września podobało się wyjątkowo bardzo bardzo! )

Ludki, które sie zjechały do ZSŁ były fantastyczne. Zasłuchane w słowa Ks. Szymona Stułkowskiego (pozdrawiam!) i Ks. Grzegorza, który nie chce zdjęć, a będzie je miał , oprążone w dyskusje z Bp`em Grzegorzem, pochłonięte w modlitwie w barwach pomarańczy no i w koncu zapracowane przy zawijaniu tych ruloników :PPP BYLIŚCIE (JESTEŚCIE) KOCHANI I NAJWSPANIALSI! Z taką Młodzieżą DM Archpozn daleko zajdzie ))

Sobota, pod Katedrą również wypadła "bez pytań" MSZA, koncercik, spotkania w grupach.. No i to słonko, ktore sprawiało, ze miało się wrażenie, ze to lipiec ) A dodatkowo zapach kiełbasek z grilla ... Czego wiecej chceć do szczęscia!!?!?!?

Bardzo ale to bardzo dziękuję wszystkim, którzy włączyli się  w organizację święta. Pracy było masa, ale znów DM pokazało, że potrafi wiele ) A nawet jeszcze więcej )

ściskam Każdego z Was )))))


P o Z d R a W i A m  Ś l I c Z n I e !

M A J A

Offline

 

#2 2006-09-19 14:22:28

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: Święto Młodych

Nie tylko tobie sie to podobało. Ja również bardzo miło wspominam te dwa dni

i również wielkie dzięki za wspaniałą atmosferę i wspaniałe przeżycia. Jeśli ktoś chciałby podzielić się swoimi przeżyciami i napisać parę słów na stronkę to zapraszam

pozdrawiam

Offline

 

#3 2006-09-19 14:33:33

Pszczoła

Użytkownik

8790293
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2006-05-04
Posty: 71
Punktów :   

Re: Święto Młodych

co tu dużo mówić: PO PROSTU PIKNIE BYŁO I TO DZIEKI WAM WSZYSTKIM!!!

Szczególne podziękowania dal 30 osobowe grupki "zwijaczy" praca do 2 nad ranem to było coś...dziękuję Wam tęsknie i pozdrawiam wszytkich


"Dorosnę dopiero wtedy, kiedy naprawdę będę na to gotowy " [ narazie mam Jana ]

Offline

 

#4 2006-09-19 16:09:51

Różowa

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-04-27
Posty: 24
Punktów :   

Re: Święto Młodych

I ja dołaczę się do tych kilku pięknych wypowiedzi.

Był to bardzo owocny czas. Spotkalismy sie zarówno na modlitwie, jak i na poznaniu siebie oraz na wspaniałej zabawie. I co jeszcze było ważne??? Oczywiscie, że konferencje:) Piękne usmiechy towarzyszyły nam cały czas. Cóz wiecej, oby takich chwil w naszym zyciu było mnóstwo

A praca była niesamowita służbą, dla drugiego człowieka:)

Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#5 2006-11-01 17:11:29

DIEGO:)

Użytkownik

Zarejestrowany: 2006-05-12
Posty: 59
Punktów :   

Re: Święto Młodych

)))))))))))))))))))

Offline

 

#6 2007-01-01 20:16:16

danon

Użytkownik

8619744
Zarejestrowany: 2007-01-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Święto Młodych

Na Święcie Młodych byłem pierwszy raz. Bylem zdziwiony, że tak nie nagłoszone imprezy są tak fajne. Spędziłem koło Katedry kilka godzin, ale było naprawde świetnie. Już teraz czekam na tegoroczne Święto Młodych.

Offline

 

#7 2007-01-01 23:01:58

Daria

Administrator

Zarejestrowany: 2006-04-26
Posty: 116
Punktów :   

Re: Święto Młodych

Hmmm staramy sie je nagłaśniać jak tylko się da Były plakaty w parafiach, spoty w "Emausie", maile i informacje na naszej www. Ale postaramy się krzyczeć głośniej w przyszłości. A w międzyczasie wielkimi krokami zbliża się III Maraton Biblijny, na który również serdecznie zapraszamy

pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1czs2.pun.pl www.xcore.pun.pl www.ghostrider.pun.pl www.kingsajzforum.pun.pl www.lightning.pun.pl